G-WT9D1WSXKD wp

Toptan Valiz

Toptan Valiz

 

Toptan valiz alımı sayesinde müşterileriniz için şık ve modern tasarımlı valizlere en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Seyahatlerin, tatillerin vazgeçilmezi olan valiz toptan fiyat seçenekleriyle işletmeler, mağazalar için daha ulaşılabilir hâle geliyor.

Kıyafetlerin, eşyaların güvenlie ve pratik bir şekilde taşınmasına imkân tanıyan valizler farklı büyüklükleri ve renkleriyle herkese hitap ediyor. Yenilikçi tasarımıyla, kaliteli malzeme seçimiyle ve kullanışlı yapısıyla öne çıkan toptan valiz çeşitleri sitemizde sizi bekliyor.

Valiz Ne İşe Yarar?

Valiz kullanım alanları geniş bir yelpazeyi kapsıyor. Şehirler arası yolculuklarda, yurt dışı seyahatlerinde, tatillerde, iş toplantılarında mutlaka valizlere ihtiyaç duyuluyor.

Bu ürünler, kişilerin yanına alması gereken eşyaları zorlanmadan taşıyabilmesine olanak veriyor. Eşyaların yapısını koruyan ve onları güvende tutan valizler, dağınıklıktan koruyor ve pratiklik sunuyor.

Kış aylarında kullanıma özel olarak tasarlanmış valizler, su geçirmez dış tabanıyla kolaylık sunuyor. Böylelikle yolculuk sırasında çevresel etkenlerden kaynaklanabilecek durumlara karşı önceden tedbir alınabiliyor.

Ayrıca valiz modellerinin çoğu asma kilit veya şifrelenebilir kilit mekanizması da barındırıyor. Bu özellik, valizde bulunan değerli eşyaların daha iyi korunmasına yardımcı oluyor.

Toptan Valiz Alımı için Neden Biz?

 • Tüm ürünlerimiz kullanışlı, işlevsel ve garantilidir.
 • Hızlı teslim ve belli bir tutarı aşan alışverişlerde ücretsiz kargo avantajı sunarız.
 • Zengin tasarım ve model çeşitliliğine sahibiz.
 • Satış öncesi ve sonrası destek sunuyoruz.
 • Satışını yaptığımız valizlerin hepsi birinci sınıf yüksek kalite standartlarında materyallerden üretilmiştir. Çevresel faktörlere karşı dayanıklıdır.
 • Toptan valiz alışverişi yapılabilecek yerler arasında en uygun fiyatları biz veriyoruz. Bu konuda oldukça iddialıyız!

Toptan Valiz Alışverişi Neden Avantajlı?

Çok sayıda valiz ihtiyacınız bulunuyorsa, bu ihtiyacı en ekonomik ve hızlı şekilde gidermenin yolu toptancılardan geçiyor. Farklı valiz modellerini tek çatı altında buluşturan toptan valiz satıcıları ekonomik fiyatlarıyla da avantaj meydana getiriyor.

Dükkanınızda, mağazanızda, e-ticaret sitenizde valiz satışı gerçekleştirmek istiyorsanız gereksinim duyduğunuz tüm ürünlere sitemizden ulaşabilirsiniz. Ayrıcalıklı fiyatlar, hızlı gönderim ve üstün kalite ile müşterileriniz için en güzel valiz modellerini temin edebilirsiniz.

Böylelikle hiçbir zaman ürün sıkıntısı çekmeden, sorunsuz hizmet vermenin ve daha fazla satış yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Toptan alım perakende alıma göre her zaman daha uygun fiyata denk geliyor. Toptan olarak gerçekleştirilen alımlarda, tercih edilen valiz miktarına bağlı olarak yüksek bir kâr elde edilebiliyor. Ayrıca çok sayıda toptan valiz alımı ile yedek valiz bulundurmak mümkün oluyor.

Ânında kullanıma sunabilmek için valiz stoklamak işletmelerin yükünü hafifletiyor ve stok bakımından her zaman rahatlık sağlıyor.

Firmamız, çok fazla valize ihtiyaç duyan yerlere toptan valiz seçenekleriyle hitap ediyor. Firmamız tarafından satışı gerçekleştirilen tüm ürünler estetik tasarımı ve sağlam yapısıyla ön çıkıyor.

Farklı ağırlıkları taşıma kapasitesine sahip olan valizler uygun fiyatlarıyla da müşteri memnuniyetini artırıyor.

Yüksek miktarda valiz almanız gerekiyorsa, en güvenilir ve kaliteli toptan valiz satışı arayışınıza web sitemiz ile nokta koyabilirsiniz.

Hesaplı fiyatlandırma politikası ile yüz güldüren sitemiz, her bütçeye ve her zevke seslenmeyi başarıyor.

En iyi hammaddeler ve çağdaş teknolojilerle üretilen valizler, profesyonel işçiliğin bir sonucu olarak koleksiyonlarda yerini alıyor. Bünyesinde en köklü ve seçkin markaları bir araya getiren firmamız, geniş satış ağıyla Türkiye’nin her yerine ulaşıyor.

Toptan Valiz Modelleri Nelerdir?

Farklı ebatlarla ve tasarımlarla karşımıza çıkan toptan valizler, kısa ve uzun süreli yolculuklarda kurtarıcı rolü üstleniyor. Dayanıklı bir yapıya sahip olan valizler, kolay kolay zarar görmüyor ve yıpranmıyor.

En sık tercih edilen bazı toptan valiz çeşitleri arasında şunlar bulunuyor:

Tekerlekli Valiz Toptan

Geniş bir iç hacme sahip olan bu valizler, altındaki tekerlekleri sayesinde kolayca taşınabiliyor ve böylece seyahatlerde pratiklik sağlıyor. Eşyaları hiç yorulmadan, istenilen her yere getirip-götürmek mümkün oluyor.

Tekerlekli valiz modellerine eklenen çekçekler ağır eşyaların daha konforlu taşınmasında büyük rol üstleniyor. Özellikle 4 tekerlekli valiz çeşitleri ergonomik tasarımlarıyla oldukça beğeni topluyor. Kullanıcılar bunları sürükleyerek rahatça hareket ettirebiliyor. Valizlerin tabanındaki tekerlekler 360 derece dönebilme özelliğine sahip olduğu için, birden fazla valiz aynı anda taşınabiliyor.

Ayrıca iki tekerlekli valiz çeşitleri de bulunuyor. Küçük, orta ve büyük boylarda tasarlanan çekçekli valiz modelleri her ihtiyaca yanıt veriyor.

Orta boy valizlerde ölçüler, litre birimi ile belirleniyor. Farklı hacimlerdeki eşyalara yönelik imâl edilen bu ürünler kumaş seçenekleriyle de birbirinden ayrılıyor.

Battal Boy Valiz Toptan

Daha büyük bir valiz arayanların imdadına battal boy valizler yetişiyor. Fonksiyonel tasarımıyla kolaylık sunan bu valizler, farklı bölmeleriyle eşyaların birbirine karıştırılmadan, düzenli bir biçimde taşınmasını mümkün kılıyor.

Kırılmaz Valiz Toptan

Özel iç tasarımıyla diğer modellere göre daha dayanıklı bir yapısı olan bu valizler, uzun yolculuklarda çok tercih ediliyor.

El Çantası Valiz Modelleri

Bunlar, elde kolaylıkla taşınması için küçük boyutlarda üretiliyor. Daha ergonomik tasarımlara yönelmek isteyenler tercihini bu tür modellerden yana kullanıyor.

Çocuk Valiz Modelleri

Rengârenk tasarımlarıyla ilgi gören bu modeller çeşitli figürlerle, sevimli kahramanlarla, özel baskılarla ve resimlerle zenginleştiriliyor. Çocukların ilgisini çeken sevimli tasarımlar valiz modellerini daha estetik bir hâle getiriyor. Örneğin National Geographic valiz çeşitleri bunların başında geliyor.

Çocukların fiziksel yapısı düşünülerek ergonomik bir tarzda tasarlanan bu ürünler, ebeveynlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor.

Deri Valiz Toptan

Hakiki deriden üretilen bu toptan valiz çeşitleri de büyük rağbet görüyor. Deri malzemenin şıklığını ve kalitesini aynı noktada buluşturan bu valizler, tüm eşyaları rahatça içine alabilecek büyüklüklerde tasarlanıyor.

Kabin Boy Valiz Toptan

Büyük boy valizlerin kendisine fazla geleceğini düşünen kullanıcılar, kabin boy valizlerle çözüme kavuşuyor. Böylelikle eşyaları bagaja bırakmak gerekmiyor. Kişilerin yolculuk boyunca kabin boy valizi yanında taşıma imkânı oluyor.

Bez Valiz Toptan

Daha doğal, çevre dostu bir ürün arayanlar ise bez valiz modellerine yöneliyor. Ebat ve renk yelpazesi geniş olan bu ürünlerin imâlâtında bez kumaşlardan yararlanılıyor. Bu nedenle söz konusu üretim süreci ekolojik dengenin korunmasına da katkı sunuyor.

Valiz Setleri Toptan

Bu setler; ikili, üçlü veya dörtlü gibi değişik seçeneklerle karşımıza çıkıyor. Ziyaret, tatil, iş gezisi ve benzeri amaçlarla başka bir yere yolculuk yapacak olanlar, kendisiyle birlikte gelecek başkaları da varsa, set modellere yöneliyor.

Örneğin ikili valiz modelleri, birlikte seyahat edecek çiftler için uygun bir seçenek durumunda. Ailesiyle veya arkadaş grubuyla yolculuk yapacak kişiler ise daha büyük valiz setleriyle ihtiyaçlarını karşılıyor.

Toptan Valiz Fiyatları

Valiz ürünlerinde fiyatlandırma, başlıca aşağıdaki faktörlere göre değişiyor:

 • Valizin büyüklüğü
 • Dış kapak yapısı (Sert plastik veya kumaş vb.)
 • Yanında kılıf olup olmadığı
 • Kaç tane valiz satın alınacağı
 • Ek özellikler (Kilitleme şifresi, su geçirmezlik vs.)
 • Yapısında kullanılan kumaşlar, diğer malzemeler ve materyaller, bunların kalitesi ve kullanım oranı
 • Renk seçenekleri
 • Valiz modeli, tasarımı

Potansiyel müşterilerinize sunabilmek için ihtiyacınız olan bütün valiz çeşitlerini toptan fiyat avantajıyla sitemizden satın alabilirsiniz. Böylece müşterilerinize karşı en ufak bir mağduriyet yaşamadan, beklentilere yönelik hizmet sunarak hedef kitlenizi genişletebilirsiniz.

Müşterilerinizin daha rahat ve keyifli bir seyahat deneyimi yaşamalarına yardımcı olabilir, üstün kaliteli ürünlerinizle adınızdan söz ettirebilirsiniz.

Rakipleriniz arasında öne çıkmak istiyorsanız, toptan valiz alışverişi için bizi tercih ederek müşterilerinize kendilerini ayrıcalıklı hissettirebilirsiniz.

Çocuk, erkek, kadın ve renkli toptan valiz modelleri arasından istediklerinizi seçerek dilediğiniz miktarda sipariş verebilirsiniz.