G-WT9D1WSXKD wp

Toptan Halı

Toptan Halı

 

Toptan halı ürünleri arasında; protokol halısı, cami halısı, duvardan duvara halı, fuar halısı gibi pek çok seçenek bulunuyor. Çocuk odası, genç odası, mutfak, salon ve benzeri farklı ortamlara uygun halı modelleri; doku, desen ve renk alternatifleriyle her tarza uyum sağlıyor. Ev tekstili sektöründe önemli bir yere sahip olan toptan halı alışverişi, sitemiz üzerinden uygun fiyatlarla gerçekleştirilebiliyor.

Toptan Halı Alımı Avantajları

Mağazanızda veya internet üzerinden halı satışı mı yapıyorsunuz? Öyleyse kaliteli, güvenilir bir toptancı firmasıyla çalışmaya ihtiyacınız vardır. Zira stok sıkıntısı yaşamamak için, ürünleri tedarik edebileceğiniz sabit bir yer bulmanız gerekiyor.

Firmamız değişik dokuma tarzlarına sahip, birbirinden şık ve konforlu halı modelleriyle bu alandaki ihtiyaçları karşılıyor. Kolay kullanımıyla avantaj sunan, toz vermeyen, rahatça temizlenebilen bu halılar müşterilerinizin %100 memnuniyetini kazanacak!

Yuvarlak halı, kaydırmaz halı, balkon halısı,koridor halısı, jüt halı… Kısaca aradığınız her çeşit halıyı firmamızda bulabilir, üstün kalite ve uygun toptan fiyat avantajlarıyla sipariş verebilirsiniz.

Böylece müşterilerinizin yaşam alanlarına stil katabilir, onların ev ve ofis dekorasyonuna muhteşem bir dokunuş yapmalarını sağlayabilirsiniz.

Toptan halı alışverişi için en doğru tercih olan sitemiz, bütün ürün ihtiyaçlarını tek bir noktadan ekonomik fiyatlarla gidermek isteyenlerin adresidir.

Toptan Halı Alımı için Neden Biz?

 • Sınırsız stok avantajına sahibiz. Sizi müşterilerinize karşı asla mahcup etmeyiz.
 • Satışını gerçekleştirdiğimiz tüm halı modelleri kaliteli ipliklerden ve materyallerden üretilmiştir. Şık ve göz alıcı tasarıma ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Bundan dolayı uzun ömürlü kullanım garantisi sunar.
 • Ürün gamımızda bulunan halı modelleri canlı ve parlak renkler taşır. Dokuma sıklığı yüksektir. Çabuk deforme olmaz.
 • Sipariş öncesi ve sonrası, her ihtiyacınız olduğunda size destek vermeye hazırız.
 • Toptan halı alışverişi konusunda uygun fiyatlarımızla her bütçeye hitap ediyoruz.
 • Müşterilerinizin yaşam alanlarına estetik ve konfor katacak, bakmaktan keyif alacakları halılar sunmak istiyorsanız aradığınız tüm modelleri firmamızda bulabilirsiniz.

Halı Kullanım Alanları

Dekorasyonun anahtar parçalarından birini halılar oluşturuyor. Kış mevsiminde ayakların soğuk zeminle temasını önleyerek sıcak tutan bu ürünler, ses izolasyonu da sağlıyor. Ortamın temiz kalmasında ve estetik görünmesinde büyük öneme sahip olan halılar, fonksiyonel özellikleriyle uzun vadeli kullanım imkânı sunuyor.

Mutfaktan antreye, yatak odasından çocuk odasına kadar her bölümde kullanılabilecek farklı halı çeşitleri mevcut. Bu zengin çeşitlilik, her kullanıcının tarzını dekorasyonuyla bütünleştirmesine izin veriyor.

Toptan Halı Çeşitleri Nelerdir?

Malum olduğu üzere halılar, iç mekânlarda konforun vazgeçilmez unsurlarından biri. Dekoratif tamamlayıcılar içerisinde önemli bir yere sahip olan halılar, kullanıldıkları ortamlara renk katıyor.

Evlerin her bölümüne uygun farklı halı çeşitlerinden söz etmek mümkün. Diğer eşyalarla uyum sergileyerek hoş bir ambiyans oluşturan halılar, iç mekânlarda âhenkli bir bütünlük yakalamayı sağlıyor.

Halıları; el dokuması ve makine halısı olarak iki ana gruba ayırmamız mümkün. Makine halıları da iplik ve dokuma özellikleri çerçevesinde zengin çeşitlilik sunuyor.

El dokuması halılar arasında ise değerli ve eski halılar, antika halılar ön plana çıkıyor.

Yeni el dokuması halı çeşitleri; pamuk, ipek ve yün ipliklerinden üretiliyor. İpekten yapılan halılar, diğerlerine göre daha pahalı oluyor.

Kullanılacak odanın genişliğine ve darlığına bağlı olarak değişik boyutlar arasından seçim yapılabiliyor. Toptan halı alımı için ilk başvurulan yer olan web sitemizde her ihtiyaca yönelik en yeni  ve kullanışlı toptan halı modelleri bulunuyor.

Bunların bazılarını kısaca şöyle sıralayabiliriz:

Cami Halısı Toptan

Camiler, cemaatle toplu olarak ibâdet edilen yerleerin başında geliyor. Buralarda kullanılan halıların camiyi hiçbir açık alan kalmayacak biçimde, boydan boya kaplaması gerekiyor. Öte yandan cami halısı, caminin en temel dekor öğelerinden biri olarak şıklık ve ferahlık meydana getiriyor.

Duvardan Duvara Halı Toptan

Bu halı modelleri genellikle şu alanlarda kendine yer buluyor:

 • Protokoller
 • Kreşler
 • Çocuk yuvaları
 • Şehirler arası yolcu otobüsleri
 • Uçaklar
 • İbâdethaneler
 • Oteller
 • Pansiyonlar
 • Konferans salonları
 • Spor salonları
 • İç mekân merdivenleri
 • Fuarlar
 • Halı sahalar
 • Ofisler

Anaokulu Halısı Toptan

Bunlar çocukların sağlığı göz önünde bulundurularak, antialerjik ve antibakteriyel yapıda tasarlanıyor. Öte yandan bu halıların tabanı kaydırmaz özellikte oluyor. Bu ise çocukların güvenliğini sağlamak, yaralanma ve kaza riskini azaltmak açısından büyük önem arz ediyor.

Renkli Toptan Halı Modelleri

Uyumlu veya zıt renklerin bir arada kullanıldığı halılar, estetik görünümüyle beğeni topluyor. Açıktan koyuya kadar birçok renk ve renk tonunda halı modeli, dekorasyonu eşsiz şıklığıyla süslüyor.

Pudra, toprak, mint yeşili, pembe, bebek mavisi halı çeşitleri en çok dikkat çeken ürünlerin başında geliyor. Odasının atmosferine dinamik bir hava katmak isteyenler çoğunlukla soft renklere yöneliyor.

Evlerin daha zarif, asil bir görünüme bürünmesini sağlayan halı modelleri toptan fiyatıyla sitemizde sizi bekliyor.

Müşterilerinize zengin ve kaliteli ürün çeşitliliği sunmak istiyorsanız, halı toptancı firması olarak bizimle çalışmanın ayrıcalığını deneyimleyebilirsiniz.

Çiçek motifleriyle, şehir temalarıyla, yazı baskılarıyla süslenmiş halılar sayesinde modanın esintilerini dükkanınıza taşıyabilirsiniz. Böylece her tarza hitap edebilir, her bütçeye uygun seçenekler sunarak farklı kesimlerden pek çok müşteri edinebilirsiniz.

Yün Halı Çeşitleri Toptan

Uzun ömürlü olan bu halılar, yıllar boyunca ilk günkü görünümünü muhafaza ediyor. Doğal yün iplikten dokunan halılar kolay kirlenmiyor ve keçeleşmiyor. Parlaklığını koruyabilen bu halılar basınca karşı direnç gösteriyor.

Çocuk Halı Modelleri Toptan

Çocuk odalarında kullanılmak üzere tasarlanan bu halılar, sevimli ve rengârenk görünümleriyle ilgi uyandırıyor. Araba desenleri, çizgi film karakterleri ve daha fazlasıyla miniklerin dikkatini çeken çocuk halıları, sağlığa zararlı maddeler barındırmıyor. Bundan dolayı anne-babalar, çocuk halısı çeşitleri arasından dilediğini güvenle seçip satın alabiliyor.

Öte yandan bebek odalarında ve çocuk odalarında kullanılacak halıların havları uçuşmayan, leke tutmayan yapıda olması önem taşıyor. Polyamid veya polipropilen halıları bunlara iyi bir örnek teşkil ediyor.

Oymalı Halı Çeşitleri Toptan

Yaşam alanlarını daha modern bir yapıya kavuşturan oymalı halılar, geometrik hatların ve asimetrik çizgilerin belirginleştirildiği modeller olarak öne çıkıyor. Bunlar çoğu zaman klasik stillerde kendine yer buluyor. Deri kumaşlarla desteklenmiş oymalı halılar da estetik dokusuyla iddialı ve asil bir ambiyans oluşturuyor.

Saçaklı Halı Toptan

Bunlar, saçaklı formuyla hafif eskitme görüntüsü veriyor. Minimalist bir tarzı benimseyenlerin tercihi bu modellerden yana oluyor.

Patchwork Halı Modelleri Toptan

Bu ürünler ise kilim desenlerini çağrıştıran görünümüyle ilgi çekiyor. Evin her odasında kullanıma uygun olan bu modeller antibakteriyel, kaydırmaz ve silinebilir özellikli olarak da üretilebiliyor.

Silinebilir Halı Toptan

Bu halı çeşitleri hijyen bakımından pratiklik sağlıyor. Kir tutmayan bu modeller, tam tersine kiri yüzeye atarak halı temizliği yaparken kullanıcıların işini kolaylaştırıyor.

Toptan Paspas Modelleri

Paspaslar mekânlarınn, dükkanların, evlerin girişlerinde yaygın kullanım alanı buluyor. Söz konusu modeller kapı önlerinde yer aldığı için üzerlerine karşılama mesajı olarak merhaba veya hoş geldiniz gibi şeyler yazılabiliyor.

Bunlara sık sık ayakkabıyla basıldığı için yıpranmaması adına kalın kumaşlardan üretiliyor. Onun için kolay kolay deformasyona uğramıyor. Ayrıca bunlar kir tutmadığı için temizliği rahatlıkla yapılabiliyor.

Kaydırmaz Halı Toptan

Bunlar da toptan halı alışverişi yapanların en çok rağbet gösterdiği ürünlerden biri. Özellikle antre ve benzeri geniş bölümlerde kullanılan kaydırmaz halı çeşitleri, oldukça konforlu bir deneyim sunuyor. Ürünün özel tabanı hareket esnasında halının kaymasını önlüyor. Zemine tutunan ve sabit duran bu halılar özellikle çocuklu aileler için büyük bir avantaj meydana getiriyor. Kaymaz tabanı sayesinde ev kazalarının oluşma riskini azaltan bu halıların bir başka özeelliği, kolay temizlenebilir olmaları.

Antibakteriyel Halı Modelleri Toptan

Genelde bebek ve çocuk odaları için kullanılan bu modeller, daha yüksek hassasiyet ile üretiliyor. Zira bu ürünler, antibakteriyel yapısıyla ortamdaki havanın temiz ve ferah kalmasına yardımcı oluyor.

Toptan Halı Fiyatları

Bu ürün grubunda fiyatlandırma yelpazesi geniş bir aralığı kapsıyor. Genellikle toptan halı fiyat seçenekleri şu faktörlere göre değişiyor:

 • Dokuma şekli ve dokuma sıklığı
 • Marka ve model
 • İplik cinsi ve kalitesi
 • Hav yüksekliği
 • Renk seçenekleri
 • Halının genişliği, uzunluğu
 • Makine yapımı mı yoksa el dokuması mı olduğu
 • Desen alternatifleri (Elegant, sade vb.)
 • Halı tasarımı (Kare, dikdörtgen, yuvarlak vs.)

Siz de toptan halı alışverişi için tercihinizi bizden yana kullanarak müşterilerinize bekledikleri gibi kaliteli bir hizmet sunabilir, mutlu ve sadık müşteriler edinebilirsiniz. Müşterilerinizin evlerine yeni bir duruş kazandırmasını sağlayabilir, en güzel toptan halı modelleri ile rakipleriniz arasında bir adım öne çıkabilirsiniz.

Farklı dekorasyon stillerine, en son dekorasyon trendlerine göre şekillendirdiğimiz ürün grubumuzda, yaşam alanlarına estetik bir hava katacak halı çeşitleri bulunuyor. Country, Vintage, modern ve klasik başta olmak üzere pek çok dekorasyon tarzına uygun halı modellerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

Böylece halı alımı için sektörünüzde en çok tercih edilen firmalardan biri hâline gelebilirsiniz. Müşterilerinize sıradışı tasarım alternatifleri sunarak, evlerinin dekorasyonuna yenilikçi bir bakış açısı kazandırabilirsiniz.